Bir Sayfa Seçin

Re-Balance Therapy Seansı

Re-Balance Therapy Nedir?

Bedenimiz bilinçdışımızdır. Yaşamımızda olumsuz duygularımız bütün bedenimizde ve sinir sistemimizde kayıtlıdır. Re-Balance Therapy esnasında, bedenimize gömdüğümüz duygularımız bize sinyaller verir. Bu esnada dikkatimizi bedenimize yöneltir, bedenimizde olanlara odaklanabilir ve bedenimizdeki bu ortaya çıkan duygularımıza da hiçbir ayrım olmadan en derinlerimizdeki yansımalarımız olarak bakabilirsek, yani şu ana kadar kabul etmediğimiz bu duygularımızı da KABUL edebilirsek, ÖZGÜRLEŞEBİLİRİZ.

Kendinizi tanımak, görmezden gelerek yaşamınızın kontrolünü verdiğiniz duygularınızla yüzleşmek için Re-Balance Therapy aracılığı ile kendinize bir farkındalık alanı açabilirsiniz. İkinci el bir yaşam yerine, kendi yaşamınızın efendisi olduğunuz bir yaşam kurabilirsiniz.

Re-Balance Therapy Seansı Nasıl İlerler?

Bu çalışma ön görüşme yapılarak başlar. Ön görüşmede kişiye koçluk yapılır. Burada kişinin tıkandığı duygular ve sorunlar belirlenmeğe çalışılır. Arkasından terapist gerekli kartların seçimini yapar ve terapiye başlar.

Kişi kendisi ve yaşamı ile o alanda baş başadır ve kendi içinde seyahate başlar. Bu inanılmaz bir maceradır. Hayatla sörf yapmaya benzer ve dengeyi bulana kadar da devam eder.

Her seans kendi başına bir şifadır. Kişinin kabulüne göre gelişim gösterir.

Tamamen kişinin kendisi ile yüz yüze kaldığı bir çalışma olduğu ve kendi söylemleri ile kendinden kendine iletişim sağladığı için çok etkili olur. Sadece kişinin hayatını yansıtan kartları açılır, kişi hangi kartın ne enerji taşıdığını bilmediği için sadece hissedişlerini dile getirir, içinde hiç bir şeyi saklamaya ihtiyaç duymadan kendini ifade eder ve kartlar açıldığında kendinden kendine söyledikleri ile yüzleşir. Bu terapi bir başkası kişiye hiçbir şey söylemediği için daha etkili olur ki, kişi içindekilerinin farkındalığıyla hayat yoluna bambaşka devam etmiş olur. “Artık neyi kontrol etmesi gerekir, hangi duygusu haddini aşmış?” ve “Kişiler ile ilişkisindeki engeller ne?” bunu görebilir.

Gelirinizi arttırmak noktasında BOLLUK-BEREKET için, mutlu bir PARTNER ilişkisi için, DENGE’li bir YAŞAM için bu terapiyi deneylemeğe davet ediyoruz sizi.