Bir Sayfa Seçin

Kişisel Gelişim e-Kitapları

Sözel Olmayan İletişim

Birçok insan, başkaları ile ilişki kurmak konusunun, konuşulan sözler aracılığıyla gerçekleştiğini düşünür. Fakat bu insanların bilmedikleri şey, Beden Dili ve Ses Tonu’nun bir kişinin hislerini ve tutumlarını ifade etmekte çok daha etkili olduğudur.

Sözel Olmayan İletişim’in işaretleri, herkes tarafından üretilir ve yine herkes, bu işaretleri kolay bir şekilde anlamak için beceriye sahip olabilir. Bu da, konuştuğun kişinin sana hakikati söyleyip söylemediğini, bir şeyleri senden saklayıp saklamadığını, senden hoşlanıp hoşlanmadığını bir anda bilebileceğin anlamına gelir. Aslında becerilerini iyi ayar edebilirsen, bu ayar, karşılaştığın kişilerin o anda ne düşündüğünü ya da ne hissettiğini bilmeni sağlayabilir. Bunun için yapmak zorunda olduğun şey, sadece gözlemlemektir. Onların eylemlerini ve beden hareketlerini gözlemlemektir.

NLP Eğitimi

“NLP Eğitimi” adlı bu e-kitabı okuyarak mükemmellik kalıplarını keşfedeceksiniz, başarılı insanların düşünce tarzlarından ve iletişim kurmak tarzlarından yararlanarak  hedeflerinizi gerçekleştirmeyi öğreneceksiniz.

Nörolojik süreçlerimizin nasıl işlediğini öğreneceksiniz. Sadece düşüncelerinizi, hedef belirlemeği, hedeflerinizi gerçekleştirdiğinizi hayal etmeği değil, fizyolojik tepkilerin önemini de öğreneceksiniz.

Dili kullanış biçiminizin, Beden Dilinizin ve Ses Tonunuzun kendinizle ve başkalarıyla kurduğunuz iletişim üzerindeki etkilerini öğreneceksiniz.

esyk-satinal

Eski Sevgiliyi Yeniden Kazanmak

Sevgiliniz ayrılık sebepleri hakkında yalan mı söylüyor? Ayrılık sebeplerini keşfedin, Hayatınızı yeniden tasarlayarak ayrılık acısına son verin. Onun gözünde vazgeçilmez, özenilen, sağlam bir kişilik olun ve kaya kadar sağlam bir şekilde ilişkinizi baştan inşa edin. Onu tekrar kazanın… O şu anda istemiyor olsa bile.

Şu ana kadar onu geri kazanmak için her ne denediysen ya da deniyorsan DUR. Yanlış taktikler ve hareketler içinde bulunduğun durumu daha kötü bir hale getirebilir. Eski Sevgilini Yeniden Kazanmak, Hayallerine kavuşmak ve Hayatını yeniden tasarlamak için neler yapman gerektiğini öğrenme zamanı geldi. DEĞİŞİMİN zamanı geldi.

Belki de Eski Sevgilinle ve diğer insanlarla daha Etkili İletişim kurmak istiyorsun, fakat bunu nasıl başaracağını bilmiyorsun. Konuştuğun Sözler, Beden Dilin ve Ses Tonun iletmek istediğin mesajın etkisini oluşturuyor. Gerçekten başarılı olmak istiyorsan, Konuştuğun Sözlere dikkat edersin, Beden Diline dikkat edersin, Ses Tonuna dikkat edersin. Kariyerinde, İş Hayatında, İlişkilerinde, Aşk Yaşamında başarılı olabilirsin. Negatif düşüncelerin, negatif duyguyarın ve negatif arzuların kölesi olmaktan kurtulduğunda, hedeflerine daha kolay erişebilirsin.

satin-al

Nasıl Karizmatik Olunur?

Bir iletişim sırasında, birazdan neler olabileceğini, yüksek isabet oranı ile nasıl öngörebilirsiniz?

İkna edici bir iletişim kurabilseydiniz fena mı olurdu?

Karizmatik insanlar güven duygusuna sahiptir ve nasıl Atılgan olunacağını bilirler.

Özgüveninizi geliştirin. Kendinize belirlediğiniz hedefleri gerçekleştirmek için kişiliğinizin güçlü yanlarını kullanın. İşinizi etkili bir şekilde yapmak için bilgi ve becerilerinizi geliştirin.

İş toplantılarında konuşma becerilerini geliştirin. Kendinize güvenerek açık seçik konuşun.

Atılganlık size kendi ihtiyaçlarınız ve arzularınız ile ilgili iletişim kurmak becerisi kazandırır. Aynı zamanda başkalarının ihtiyaçlarına ve arzularına da saygı duyuşunuzu sağlar. Atılgan davrandığınızda, başkaları sizin kişisel gücünüzü algılar. Bu gücünüzü sevgi, merhamet ve saygı ile birlikte kullanın.

Atılganlık ve özgüven elele yürür. Özgüveninizi kurduğunuzda, Atılganlık üzerinde çalışabilirsiniz. Her durumda ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı belirleyebilirsiniz. Ve başkalarının arzularını ve ihtiyaçlarını tanırsınız.

ask-acisindan-satin-al

Aşk Acısından Kurtulmak / Duygusal Yaraları İyileştirmek

“Aşk Acısından Kurtulmak/Duygusal Yaraları İyileştirmek” adlı e-kitapta, herhangi bir Duygusal Zekâ Semineri’nde öğrenebileceğiniz bilgilerden çok daha fazlası size sunulmaktadır. Bu e-kitap aracılığıyla size sunulan bilgiler, dünyanın en başarılı Duygusal Yaraları İyileştirmek Eğitmenleri ve Uygulayıcıları tarafından denenmiştir.

Kendinizi ve çevrenizdeki insanları “Gerçekten” anlamak için içinizde bir heyecan duyuyor musunuz? Eğer bu heyecanı duyuyorsanız, “Aşk Acısından Kurtulmak/Duygusal Yaraları İyileştirmek” adlı e-kitap, tam da sizin için hazırlanmış bir üründür.

Aşk Acısından Kurtulmak ve Duygusal Yaraları İyileştirmek Stratejisi’ni anlamak ve kullanmak becerisi, başkalarına empati kurabilmeğe, duyguları ifade edebilmeğe ve daha iyi ilişkiler kurabilmeğe yardımcı olacak güçlü bir alettir.

Duygusal Yaraları İyileştirmek konusunda ustalaşan Psikologların ve Duygusal Zekâ Uzmanları’nın bir kısmı, kendi özel hayatlarında çocuğunu kaybetmek, kocasını kaybetmek, karısını kaybetmek, kanseri yenmek gibi önemli olayların darbesini yedikten sonra, yaraları iyileşene kadar hayli zor bir yolculuktan geçmiş insanlardır. Damdan düşen Nasreddin Hoca’nın “Bana doktor değil, damdan düşmüş birini getirin” deyişi gibi, bu insanlar da duygusal yaraları olan insanları daha iyi anlamaktadırlar. Ve kendi hikâyelerini anlatarak başkalarına ilham kaynağı olmaktadırlar.