Bir Sayfa Seçin

Quantum Eğitimleri

Quantum Nedir? 

Quantum Mekaniği sayesinde artık ışığın paketçikler halinde taşındığını açık bir şekilde biliyoruz. Bu paketçiklere “kuanta” deniyor. Bu bilgi Kuantum Felsefesi’ne “Düşünce bir enerjidir, kuantalar halinde evrene yayılır ve belirli frekanslar yayarlar” cümlesi ile taşınmıştır. Yani hepimiz düşüncelerimizle evrene kuantalar dağıtarak belirli frekanslar yayarız. Her düşüncenin frekansı farklıdır; korkunun, endişenin, coşkunun… Korkuyorsak, bu düşüncenin frekansını yayıyoruz ve çevremizdeki bu frekansa eş bir frekansla eşleşiyor. Yaydığımız frekansın sonucunu deneyimliyoruz. Zihnin yaydığı frekansı değiştirince farklı bir olasılık gerçekleşiyor. O zaman düşüncelerimizi değiştirmemiz gerekiyor. 

Quantum matematiksel bir kuram olsa da bize görünen yüzü varsayımlarımızı ve ön kabullerimizi temelden sarsacak özellikler içerir. Zaman-mekân anlayışımızın, şuur ve madde ilişkisinin ve ışığın yapısına şimdiye kadar olan bakış açımızın dışında bilgiler sunarak madde ve gerçekçilik bilincimiz de devrim yaratmıştır…

Son araştırmalar ışığın hem dalga hem parçacık özelliğinde bir yapı oluşturmuş olduğunu ve şimdiye kadar klasik mantık anlayışımızdan farklı bir oluş halini kuantum fiziğinde bize göstermiştir. Klasik anlayış hem dalga, hem parçacık özelliği bir nesnenin taşıyamayacağını söyler ama artık Kuantum fiziği hem ışığın hem tüm nesnelerin dalga frekansları ile parçacıklardan oluştuğunu kanıtlamıştır. Dalga yapısının gereği olarak akan bir sonsuzluğu, parçacık ise sınırlı ve sonu olan bir yapıyı gösterir. Bu varsayımdan yola çıkarak “heplik ve hiçliğin birleştiği alan bizim içimizdeki quantum alanıdır” diyebiliriz.

Quantum deneyimleriyle varlığı beş duyunun üstünde hissetmenin bir yolunu öğrenebilirsiniz. Boşluk, zamansızlık ve parçacıkların dansı ile yaşamın ahengini yakalayabilir ve bunun hazzı ile öğrenmenin keyfini yaşarken yaşamınızda istediğiniz yeni yapılanmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Quantum Eğitimi‘nde şimdiye kadar yaşadığınız gerçekliliğin ve kalıplaşmış düşüncelerin dışına yolculuk yapacaksınız. Mümkün olabileceğini kabul ettiğinizin dışında her şeyin değiştirebilme gücünü yepyeni bir yolla öğreneceksiniz. Boşluğun hissi, zamansızlığın hazzı ve parçacık bazında Quantum deyiminin sihirli yolları ile yaşamı bambaşka gözlemleyeceksiniz. Quantum alanındaki farkındalıkla, gözlemlerinizle, bulgularınızla yepyeni uygulamalarla değişim ve dönüşüm alanı yaratacaksınız.

Quantum Eğitim Programları

Quantum Practitioner Eğitimi ile şimdiye kadar yaşadığınız gerçekliğin ve kalıplaşmış düşüncelerin dışında bir yolculuk yapacaksınız. Her şeyi değiştirebilmek gücünü yepyeni bir yolla öğreneceksiniz. Boşluğun hissi, zamansızlığın hazzı ve parçacık bazında parçacık bazında Kuantum deneyiminin sihirli yolları ile yaşamı bambaşka gözlemleyeceksin.

Quantum Practitioner Eğitimi programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

Quantum Activist Eğitimi‘nin amacı, Quantum Bilinçliliğinin farkındalığını diğerlerine de aktarabilecek sıçrayışı gerçekleştirmiş olanlara liderlik etmektir.Quantum Activist Eğitimi ile katılımcılar her şeyi değiştirebilmek gücünü yepyeni bir yolla öğrenecek ve şimdiye kadar yaşadıkları gerçekliğin ve kalıplaşmış düşüncelerin dışında bir yolculuk yapacaklar.

Quantum Activist Eğitimi programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

Quantum Eğitimi 2’li Set adını taşıyan bu ürün, Quantum Practitioner Eğitimi ve Quantum Activist Eğitimi’ni içermektedir. Bu ürünü tercih ederek % 15 indirim alıp toplamda 12 gün ve 84 saat süren Quantum Eğitimlerini tamamlayabilirsiniz. Bu ürünü satın aldığınızda, eğitim takvimimizde yer alan ilk Quantum Practitioner Eğitimi’ne kaydınız yapılacak ve takip eden eğitimden haberdar edileceksiniz.

Quantum Eğitimi 2’li Set adını taşıyan bu ürün, Quantum Practitioner ve Quantum Activist eğitimlerinden oluşmaktadır.  İki Quantum programını içeren bu ürünü alarak % 15 indirimden faydalanabilirsiniz. Quantum Eğitimi 2’lü Set eğitim programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.