Bir Sayfa Seçin

NLP Eğitimleri

NLP Nedir?

Neuro (Nöro), sizin düşünme sürecinizle ilgilidir.

Linguistic (Linguistik), sizin dilinizi kullanış biçiminizle ilgilidir.

Programming (Programlama), sizin davranışlarınızla ilgilidir.

NLP’nin popülerliği 1970’lerin ortalarından beri artmaktadır. İletişim, ticaret, kişisel gelişim ve psikoterapi alanlarında birçok uygulamaları vardır. NLP Eğitimleri, Kişisel Gelişim, Profesyonel Gelişim ve Ruhsal Gelişim ile ilgilidir.

NLP Eğitimleri‘ne katılarak bilgiye nasıl eriştiğinizi, nasıl bilgi işlediğinizi ya da bilgi işlem tarzınızı, bilgiyi nasıl kaydettiğinizi, nasıl hatırladığınızı ve başkalarına nasıl ilettiğinizi ya da bilgi iletişim tarzınızı öğreneceksiniz.

NLP Eğitimleri‘nde önce kendi Stratejilerinizi öğrenirsiniz, İletişim Kurmak Tarzı gibi. Kendi üzerinizde çalışarak gerçekten olmak istediğiniz kişi olursunuz. Sonra başkalarına da kendi stratejilerini öğrensinler diye etkin bir şekilde yardım edersiniz. Kendiniz ve çevreniz ile daha iyi iletişim kurarsınız.

Unutmayın ki, NLP sizin davranışlarınız ile gerçekleşiyor. NLP’yi olumlu veya olumsuz yönde kullanabilirsiniz. Bu sebeple NLP Eğitimleri’nin en önemli parçası SİZSİNİZ!

NLP’yi iş yaşamınızda ve özel hayatınızda uygulayarak başarılı olabilmenizin temelinde ise ‘Kaynaklarınız’ ve ‘Becerileriniz’ yatmaktadır. İçsel Bütünlüğünüz ne kadar güçlüyse, o kadar başarılı olursunuz. Amaçlarınız, hedefleriniz, inançlarınız ve değerleriniz; düşünce, söz ve davranışlarınızla ne kadar uyumlu ise İçsel Bütünlüğünüz o kadar güçlü olur. Bu güçlü anlarınızı daha sonra hatırlayarak yeniden yaşamak ve başkalarının da yaşamalarına yardımcı olmak için kendinize çapalayabilirsiniz. Bir yüz, bir bakış, bir duruş, bir ezgi bunu hatırlayışınızı kolaylaştıran bir ‘Çapa’ olabilir. Ruh hâlinizi, duygusal ve düşünsel hallerinizi olumlu yönde değiştirebildiğiniz gün, başkalarının ruh hâllerinin olumlu yönde değişimine yardımcı olabildiğinizi, onlara rehberlik edebildiğinizi de göreceksiniz.

NLP Eğitimleri size ne istediğinizi bilmeniz için, hedefinize ulaşmanız için ya da elde etmek istediğiniz sonucu belirlemeniz için yardımcı olacaktır.

Kendinize şunu sorun: “Neye erişmek için çaba gösteriyorum?”

 

NLP Eğitim Programları

NLP’ye Giriş Eğitimi, katılımcılara NLP’nin ne olduğunu anlatmak, NLP’nin temel kavramlarını öğretmek ve katılımcılarda NLP’nin Önvarsayımları’nı içselleştirmek üzere hazırlanmıştır. NLP’ye Giriş Eğitimi, NLP Practitioner Eğitimi gibi altı günlük uzun bir eğitimle başlamak yerine; katılımcıların NLP’yi ve onun ilkelerini hayatları içerisine alıp alamayacaklarının kararını verebilecekleri iki günlük ve toplam 14 saatlik bir eğitimdir.

NLP’ye Giriş Eğitimi programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

NLP Diploma Eğitimi, NLP’ye Giriş Eğitimi‘nde NLP’nin ilkelerini içselleştirmiş katılımcıların, bir yandan iletişimlerinin kalitesini arttımayı, bir yandan da NLP Teknikleri’ni günlük yaşamlarında sorumlu ve yaratıcı bir şekilde kullanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. NLP Diploma Eğitimi’ne, NLP’ye Giriş Eğitimi’ni alanlar katılabildikleri gibi, katılımcılar direkt bu aşamadan da NLP dünyasına giriş yapabilirler.

NLP Diploma Eğitimi programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

NLP Practitioner Eğitimi, profesyonel NLP eğitiminin temel aşamasıdır. Katılımcılar daha sonra katılabilecekleri NLP Master Practitioner Eğitimi’ne katılabilmek için NLP Practitioner Eğitimi’ni başarı ile tamamlanmak zorundadır. NLP Practitioner Eğitimi’nin amacı, katılımcılara yaşamlarında karşılaştıkları zorluklar karşısında kendi kaynakları ile çözüm arayışında bulunacak teknikler ve yöntemler sunmak ve katılımcılara bu yöntemleri uygulatarak katılımcıların yaşamlarında değişim ve dönüşüm yaratmaktır. Bu eğitim, katılımcılara olağanüstü bir yaşamın anahtarı sunarken, onların yaşamlarını farkındalıkla sürdürmelerini amaçlamaktadır.

NLP Practitioner Eğitimi programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

NLP Master Practitioner Eğitimi, NLP Practitioner Eğitimi’ni tamamlamış NLP uygulayıcılarını ustalık seviyesine çıkarmak için hazırlanmış bir programdır. NLP Master Practitioner Eğitimi‘nde, NLP Practitioner Eğitimi’nde kazanılan beceriler uzmanlık seviyesine taşınır. Bu program NLP’de Ustalık‘a geçiş programıdır ve sizi NLP konusunda en ileriye taşır. Bu eğitim sayesinde katılımcılar, NLP’yi ustalık boyutunda öğrenerek, derinlemesine uygulamalar ile hem kendi yaşamlarını hem de danışanlarının yaşamını dönüştürürler.

NLP Master Practitioner Eğitimi programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

NLP Eğitimi 2’lü Set adını taşıyan bu ürün, NLP Practitioner Eğitimi ve NLP Master Practitioner Eğitimi’ni içermektedir. Bu ürünü tercih ederek % 15 indirim alıp toplamda 12 gün ve 84 saat süren NLP eğitimlerini tamamlayabilirsiniz. Bu ürünü satın aldığınızda, eğitim takvimimizde yer alan ilk NLP Practitioner Eğitimi’ne kaydınız yapılacak ve takip eden eğitimden haberdar edileceksiniz.

NLP Eğitimi 2’li Set adını taşıyan bu ürün, NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitimlerinden oluşmaktadır.  İki NLP programını içeren bu ürünü alarak % 15 indirimden faydalanabilirsiniz. NLP Eğitimi 2’lü Set eğitim programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.