Bir Sayfa Seçin

Etkili İletişim Eğitimleri

Etkili İletişim Nedir?

Enformasyon çağında yaşamaktayız. Her gün çok yüksek miktarlarda mesaj göndermek zorundayız, mesaj almak zorundayız ve bu mesajları işlemek (bilgi işlem) zorundayız. Bu durum bizi ‘Etkili İletişim Nedir?’ sorusuna yanıt aramak konusunda zorlamakta. Fakat Etkili İletişim sadece enformasyon alış verişi yapmaktan çok daha fazlasını içerir. Enformasyonun arkasındaki duyguyu anlamağı gerektirir. Etkili iletişim evde ve iş yerinde ilişkileri geliştirebilir. Başkalarıyla aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir. Ekip çalışmalarını geliştirebilir. Karar vermek ve orun çözmek çalışmalarını geliştirebilir. Etkili İletişim, negatif ve zor mesajları bile bir çatışma yaratmadan ve güven duygusunu zedelemeden iletebilmenizi sağlar. Etkili İletişim, Sözel Olmayan İletişim, dikkatle dinlemek, stresi bir anda yönetmek becerisi ve kendi duygularınızı ve iletişim kurduğunuz insanın duygularını tanımak ve anlamak kapasitesi sağlar.

Etkili İletişim öğrenilen bir beceridir. Mekanik değil de, kendiliğinden, spontane olarak kullanıldığında daha etkili olur. Bir tekste bakarak okunulan mesaj ile, spontane bir şekilde insanların yüzüne bakarak aktarılan mesajın etkisi aynı değildir. Şüphesiz ki, bu becerileri geliştirmek ve etkili bir iletişimci olmak zaman ve çaba gerektirir. Siz daha fazla çaba gösterdikçe ve daha fazla uygulama yaptıkça, içinizden gelen spontane sözler ile konuşabilen biri olursunuz. Etkili İletişim Becerileri‘ni daha da geliştirmek, “Etkili İletişim Nedir?” sorusunun cevabını içselleştirmek anlamına gelir.

Etkili İletişim Eğitim Programları

İletişim kurmak, temel bir yaşam becerisidir. Kişisel ve Profesyonel Yaşamımızda karşılaştığımız sorunlar, iletişimimizin kalitesini sürekli geliştirmek gerektiğini bize hatırlatır. Doğal yoldan ne kadar iyi bir iletişimci olduğumuzu düşünürsek düşünelim, iletişim becerilerimizi geliştirmek için kendimize fırsatlar yaratmak en doğrusudur.

Kişisel ve profesyonel yaşamda iletişiminin kalitesini arttırmak isteyenler, bu eğitim programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi adını taşıyan bu iki günlük program, Etkili İletişim Eğitimi ve Beden Dili Eğitimi adlı iki farklı programın bir araya getirilmiş halidir. Eğitimin birinci gününde iletişim kavramının sözel boyutu; ikinci gününde iletişim kavramının sözel olmayan boyutu yani beden dili konusu ele alınmaktadır. Bu ürünü tercih ederek, % 15 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu toplu program hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz, programı oluşturan eğitimleri tek tek incelemenizi öneririz.

Kişisel ve profesyonel yaşamda iletişiminin kalitesini arttırmak isteyenler, iki ayrı programı içeren bu ürünü alarak % 15 indirimden faydalanabilirler. Bu eğitim programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.

Etkili İletişim, Beden Dili ve Karizma Eğitimi adını taşıyan bu dört günlük program, Etkili İletişim Eğitimi, Beden Dili Eğitimi ve Karizma Eğitimi adlı üç farklı programın bir araya getirilmiş halidir. Eğitimin birinci gününde iletişim kavramının sözel boyutu; ikinci gününde iletişim kavramının sözel olmayan boyutu yani beden dili konusu; üçüncü ve dördüncü gününde ise iletişimin sözel ve sözel olmayan unsurlarının tutarlı kullanımı manasındaki karizma kavramı ele alınmaktadır. Bu ürünü tercih ederek, % 25 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu toplu program hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz, programı oluşturan eğitimleri tek tek incelemenizi öneririz.

Kişisel ve profesyonel yaşamda iletişiminin kalitesini arttırmak, karizmasını parlatmak isteyenler, üç ayrı programı içeren bu ürünü alarak % 25 indirimden faydalanabilirler. Bu eğitim programına hemen katılmak için aşağıdaki “Satın Al” butonunu tıklayarak, bu eğitimin Eğitim Takvimimizde yer alan günlerini inceleyebilir ve yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Beş kişi ve üzeri gruplarda grup indirimimiz mevcuttur. Grup indiriminden faydalanabileceğinizi hatırlayın! Eğitim takviminde yer almadığını fark ettiğiniz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak üzere bize ulaşın.